| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să vă întreb ceva: De la câți ani încep să cadă măselele? Dacă vă mai cade un dinte sau o măsea la 11 ani, vă mai crește alta la loc? Și, de la câți ani încep să nu-ți mai crească dinții și măselele? crying Vă rog mult de tot! Help me! sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| TVD a răspuns:

Pai eu am terminat cu dintii si cu maselele pe la 10 ani.
dar de exemplu am o colega care are 14 ani si isi scoate si acum masele [si da, ii cresc]
- n`ai de ce sa-ti faci probleme happy