| sergiuhd a întrebat:

Bună ziua, ce parere aveti despre snitele de soia, sunt bune? Eu am auzit ca iti cresc sanii, nu cred ca e adevarat dar astept raspunsurile voastre. Cel mai complex raspuns fundițăă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Soia este un aliment ca si fasolea., mazarea, etc. Alea cresc sanii? Nu! Se poate ca substantele chimice din acele pungulite sa aiba cine stie influenta dar n-am auzit sa creasca sanii (nu sani cum ai zis tu). Mai mult, acele substante se afla in mai toate alimentele si poti sa te trezesti cu probleme oricand. Dupa principiul asta nu mai mananci nimic!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Creste pe drk. Unde ai auzit tu de asa ceva? Sunt bune ca mancare de regim.

| sergiuhd explică (pentru darrio2007):

Așa mi s-a spus de la niște prieteni. Deci pot consuma făra probleme?