| Alex_6294 a întrebat:

Cand ma spal pe fata si imi lacrimeaza ochiu, mi se inroseste si mi se vede umflat, si de dimineata, cand ma scol, il vad umflat, si cateodata si ziua...si acum 6 ani, am fost lovit de o masina, dupa 2 ani m-a lovit un baiat la ochi, spuneti-mi si mie, va rog frumos, de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| TheFallen666 a răspuns:

Du te la medic te rezolva el

| Alex_6294 explică (pentru TheFallen666):

Ce Medic, si ce imi v-a da, sau face?

| laurradenissa a răspuns:

Ar fi bine sa consulti un medic cat mai repede