| Jameson a întrebat:

Care ceaiuri sunt bune pentru detoxifierea organismului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ceai de mentă, echinacea, ghimbir, ceai verde, muşeţel.
Pa, pa.

| ioana12345 a răspuns:

Ceaiul verde cu lamaie
ceaiul alb
sunt si ceaiuri de detoxifiere la farmacie de la fares.
funda?

| cosmina98_7417 a răspuns:

Ca sa te informezi despre fiacare ceai poti citi online unde esti mai bine informat oricum nu poti bea numai ceai trebuie sa mananci si sanatos fara porcari(cipsuri, ciocolata...)

| losangelistul a răspuns:

Ceaiul verde.