| AlexutsSsa96 a întrebat:

Îmi puteţi spune şi mie care sunt cele mai bune sucuri pentru DETOXIFIEREA ORGANISMULUI? Fundiţă + voturi love struck! Merci :* big hug :X!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Uită-te aici și la următorul http://zinnaida.ro/2012/01/12/bauturi-1-retete-culinare/

| AlexutsSsa96 explică (pentru anonim_4396):

Mulţumesc mult :*!

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Coca cola, iti curata tot din interior rolling on the floor

| CherryBonne a răspuns:

Sucul de lamai este cel mai bun love struck Incearca! funda? smug

| alexutza78 a răspuns:

Cel mai bun tratament pentru detoxifierea organismului este Argila de baut ori de la firma Farmec sau ori care alta (o gasesti in farmacii)argila se decanteaza pe fundul paharului si tu bei apa curata,atentie sa nu atingi cu metal se foloseste doar portelan sau lemn,la mine are efecte extraordinare se vad la exterior, piele luminoasa, ma simt plina de energie etc.sau un alt tratament pentru detoxifiere este sa pui intr-un borcan cu apa pentru o zi curatate, spala-te, crude:1sfela rosie, 1ceapa, 1cartof,patrunjel,mar,frunze de varza, morcov, toate vitaminele ramin in acea apa foarte sanatoasa! sanatate!

| Corina06 a răspuns:

Sucul de grapefruit (cel natural, desigur) este un bun detoxifiant...eu chiar acum sunt la cura cu acest fruct si ma simt foarte bine :*