| VoicuStefanDaniel a întrebat:

Vreau si eu un mic regim pentru detoxifierea organismului...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pai de, cine te pune sa mananci porcariile alora de la fast-***!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fructe multe si legume

| K0sti a răspuns:

Acum de Craciun?

| VoicuStefanDaniel explică (pentru K0sti):

Nu stiu ce am frate, in fiecare seara imi vine mici greturi daca mananc ceva, ziua n-am nimic acu aprox 2 sapt am urmat un regim eram praf la stomac de la anumite dulciuri fast food cola etc. si de atunci de cand m-am facut bine am inceput cu cartofi 1 pe zi sau la 2 zile smantana 1 oua la 3-4 zile sau 2 si bucati nu stiu ce naiba, eu cred ca inca am acele toxineee simt ceva in piept, dar nu e arsura, e ca un fel de apa nu stiu si m=am hotarat sa tin regim 1 sapt pentru detofierea organismului, ceaiuri la greu si pnm alte lucruri fructe etc

| VoicuStefanDaniel explică (pentru K0sti):

Dar asta sa fie cauza sau e alta? unii prostii zic ca am bila lenesa, numai idioti cu care vorbesc pe aici pe la mine in sat... EU is copil nu mos de 70 de ani pnm... cand inteam regimu aveam si senzatie de arsura in piept pe gat dar mi-a trecut, acu simt iar ceva pe gat dar nu e arsura e ca si cu m ti-ar veni apa, cred ca e de la senzatia de greata, am mancat "sarmale" sa zic asa, si mi-a zis cineva sa nu mai mananc 1 sapt tocaturi etc, pana imi revin la normal asa e? zi-mi si mie ceva util poate tu te pricepi eu acu consum ceaiuri

| K0sti a răspuns (pentru VoicuStefanDaniel):

E posibil sa ai si bila lenesa! Posibil si o gastrita! Cam astea sunt simptomele!

| VoicuStefanDaniel explică (pentru K0sti):

Eram sigur, numai raspunsuri idiioate pe TPU. ma omule ce gastrita si ce bila lenesaaa? nu am dureri, nu vomit, mananc orice aproape, alerg. nu am nimic... doamne. in fine nimeni nu stie in afara de medic, nu ma tratez dupa ureche, am sa vad ce zice doctorul. auzi la tine bila lenesa laughing)

| K0sti a răspuns (pentru VoicuStefanDaniel):

Raspunsurile ca raspunsurile, da ce te faci cu intrebarile? Daca esti asa istet si le stii pe toate, de ce mai intrebi? Gastrita da reflux si arsuri in piept, exact problema care o ai tu!

| K0sti a răspuns (pentru VoicuStefanDaniel):

Pai de, cine te pune sa mananci porcariile alora de la fast-***!