| Addaa1998 a întrebat:

Care este ticul tau nervos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
17 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Beau apa cand ma enervez. (ori de cate ori ma enervez beau un pahar cu apa- nu pot explica de ce).
Misc laba piciorului cand stau pe scaun.

| Holocaust a răspuns:

Ori dau din picior, ori imi rup unghiile(nu cu dintii, ci cu degetele, intelegi tu), ori desenez ceva aiurea pe-o foaie...ori incep sa imi musc buzele(da' rau de tot).

| Unicucebeea a răspuns:

Marai atunci cand iau o gura de aerrolling on the floorrolling on the floor

| BiuL a răspuns:

Eu nu am niciun tic big grin cel putin nu am observat vreunul si nici nu mi-a atras lumea atentia ca as avea vreunul.

| TommyHilfiger a răspuns:

Ma joc cu parul, cant la orga pe masa

| Azµre a răspuns:

Rosul unghiilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am asa ceva.

| Rëndark a răspuns:

Imi tremura picioarele si imi vine sa lovesc cu ele tot ce prin in cale.

| dydu01 a răspuns:

Buna!
Sincer nu cred ca am vreunul. poate ca ma indragostesc repede.(dar nu stiu daca e un tic... dar e ceva in genul )
Al tau care estewinking happy?

| Addaa1998 explică (pentru dydu01):

Clipitul des! Vreau sa scap de ea asa cum am facut si cu rontaitul unghiilor!

| dydu01 a răspuns (pentru Addaa1998):

Aham... pai cand vezi ca tot clipesti te gandesti ca nu e bine si te opresti. Mereu... pana cand iti va intra in reflex (cum s-ar zice) si o sa scapi cu timpulwinking!

| FailL a răspuns:

Incep sa numar, linii, butoane, degete, creioane, absolut orice am la indemana.

@dydu, wtf, ala n-are nicio treaba cu ticurile, ci esti prea nesigura si complexata ca sa poti sta 2 zile singura.

| dydu01 a răspuns (pentru FailL):

Mda... am si zis ca nu stiu daca e un ticwinking!

| dydu01 a răspuns (pentru FailL):

Mda... Am si zis ca nu stiu daca e un tic... dar totusi l-am ziswinking!

| Ghergel a răspuns:

Sa misc picioarele cand am emotii.

| accescrang a răspuns:

Imi trosnesc degetele

| Alicy a răspuns:

Imi pocnesc degetele...adica incheieturile, dar fara sa imi dau seama sad