| MZc a întrebat:

Cat costa un implant dentar pentru toti dintii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cat o garsoniera. crying

| ibaal a răspuns:

Depinde unde il faci si mai ales depinde de calitatea implantului.

| gigite a răspuns:

Eu am pus doi implanti putin departati ( jos stg. in spate - 6300, 00 lei) si am castigat 3 coroane, un prieten si-a pus toata dantura de jos numai cu 6 implanti 22.000, 00 lei in Bucuresti.

| leapșa a răspuns:

Nu exista un singur implant dentar pentru toti dintii.
Ori iti scoti radacinile si iti pui implanturi, apoi punte dentara sau coroana pentru fiecare implant in parte.

| Ştefania1989 a răspuns:

Un implant pe un dinte de in jur la 5-7mil depinde de loc

| valen71n a răspuns:

Chiar toti? Trebuie sa ai cativa de care sa se ''agate'' lucrarea. Placa dentara e o solutie, insa nu cred ca e prea comoda...