| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un implant dentar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Intre 600 si 800. Depinde de cabinet.

| Anca a răspuns:

Euro

| muresanul a răspuns:

Cam 500 de euro cu tot cu dinte din portelan eu asa stiu

| florin_7857 a răspuns:

Preturile pentru implant dentar de la clinica Green Dental le poti vedea daca intri pe pagina urmatoare http://www.greendental.ro/......ntara.html

| adishanti a răspuns:

Un implant dentar bun porneste undeva de la 450-500 de eur. Insa conteza foarte mult experienta medicului implantolog, adica degeaba iti pui un implant scump, daca medicul nu are experienta suficienta. La fel, un implant dentar ieftin poate poate ridica semne de intrebare legate de calitatea materialelor si de experienta medicului. Un medic foarte bun cu experienta, va avea cu siguranta si preturi pe masura. Orientativ am gasit aici o lista cu preturi : https://www.dentalpremier.ro/tarife-implantologie/ Succes!