| Sly a întrebat:

Cat timp poate rezista un om fara sa'si elimine fecalele incepand de la primele semne ale corpului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Undeva intre 2 si 6 ore.

8 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Eu vreo 2 luni cel mai mult laughing Glumesc, vreo 6 zile.

| L1feDRAIN a răspuns:

Fiecare si cum,
Incearca pe tine si o sa vezi.
Ai grija sa nu ai nevoie de clizma rolling on the floor

| laurentiu80 a răspuns:

Cel mult am stat 5 zile, eram intr-un spital. Cand am ajuns acasa am infundat wc-ul. Simteam balonare si intepaturi in abdomen.

| soloangel01 a răspuns:

Cred ca ai vrut sa intrebi 'cat te poti tine fara sa faci pe tine'. Conteaza mult si de densitatea fecalelor si daca mananci carne la o masa. Carnea poate sta si 72 de ore in colon. Deci daca mananci gratar o sa te tii ceva timp dupa.

| Sly explică:

Este record mondial la asa ceva?

| Luisa20 a răspuns:

Depinde de la om la om... incearca si vei aflawinking

| Sly explică (pentru Luisa20):

Tu cat ai tinut cel mai mult?

| Luisa20 a răspuns (pentru Sly):

Nu stiu exact... nu m-o interesat niciodata chestia asta, adica nu m-am gandit niciodata