| Andrei_Balint_1998 a întrebat:

Ce părere aveți despre pastilele de slăbit Garcinia Cambogia Veda? te ajuta la ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| visatorul78 a răspuns:

Nu ajuta. Am vazut mai multe produse de gen si am amici care au incercat fara rezultate. Personal nu recomand nici slabirea prin diverse sisteme gen Herbalife sau altele. Cea mai eficienta si sanatoasa slabire este cu unele restrictii alimentare (putina paine, combinte corect alimentele, fara mancare seara), putin sport.

| RAY a răspuns:

Foarte mult rau fac pastilele alea, vrei sa slabesti manca carne si trece pofta de foame

| Anna121 a răspuns:

Nu recomand pastilele pentru slabit, nu vei slabi de la ele ci iti vor face numai rau. Mai bine bea ceai verde, fa miscare zilnic macar 30 de minute si incearca sa mananci cat mai sanatos, fara prajeli, fast-food, paste fainoase, dulciuri sau sucuri acidulate. Mult succes!

| RosuEleonor a răspuns:

Cam orice supliment de inalta calitate ajuta in slabire daca tii un regim si faci cateva exercitii fizice. Nici o pastila de slabit nu va face minuni singura. Un culturist nu face muschi cu ajutorul proteinelor daca baga shaorma si chiuleste de la sala si bineinteles va spune ca proteinele nu ajuta la nimic, tot cam asa este si in slabire.

Nu trebuie neaparat sa tii o dieta stricta dar poti totusi sa renunti la fast food si alte mancaruri sau bauturi daunatoare. Poti incerca si un program de exercitii fizice dimineata cand te trezesti, inviorare. Mergi mai mult pe jos, daca ai lift renunta la el. Cat despre suplimente incearca unul cu Garcinia Cambogia, unele din ele chiar sunt eficiente daca sunt luate cum trebuie si te tii de treaba.

Extract din fructul Garcinia iti taie pofta de mancare si dulciuri, regleaza nivelul zaharului din sange si arde grasimile prin surplusul de energie care il ofera. Aici poti citii mai multe despre beneficiile acestor pastilelor de slabit cu Garcinia Cambogia https://pastilaslabit.ro/garcinia-cambogia-extract-capsule-tablete/

| Cosmin86 a răspuns (pentru RosuEleonor):

De ce sa nu faca muschi daca baga shaorma? Ce treaba are una cu alta? laughing

| RosuEleonor a răspuns (pentru Cosmin86):

Citeste cu atentie si o sa iti dai seama de legatura.

| Bolocan_Angi_1990 a răspuns:

Pentru slabit poti sa iei si spirulina https://www.biosunline.ro/......fiere.html