| Cocolinnutza a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii vegetarieni si oamenii care mananca doar carne(sau in general doar carne)? As vrea sa faceti niste deosebiri de comportament intre ei.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
15 răspunsuri:
| CRISS69TM a răspuns:

In primul rand am dreptul sa raspund la orice intrebare adresata de oricine.te bagi tu un nimeni in seama.chiar nu-ti dai seama ce intrebari stupide pui?

| Cocolinnutza explică (pentru CRISS69TM):

Si tu chiar nu-ti dai seama ce prost esti? POT SA PUN CE INTREBARI VREAU! M-am bagat pentru ca e prietena mea si tu, un jegos, te iei de ea fara motiv. Ignor...

| HermioneLove a răspuns (pentru CRISS69TM):

Draga tu esti un nimeni si de ce te bagi? ti-a cerut cineva parerea? cred ca nu! nu ai cu sa-ti ocupi timpul clar!

| CRISS69TM a răspuns (pentru Cocolinnutza):

Logic ca cine se aseamana se aduna.prostia la patrat.si tu esti la fel de proasta si de inconstienta ca si eu am dreptul sa raspund la orice intrebare se pune aici, la fel ca si ceilalti.eu nu m-am luat de nimeni personal, voi sunteti isterice si interpretati eronat orice pentru ca sunteti de o prostie inimaginabila.

| CRISS69TM a răspuns (pentru HermioneLove):

Ca tu ti-l ocupi parca alfel.cu intrebari stupide si de retardati.am dreptul sa raspund la orice intrebare, la fel ca toti ceilalti.eu raspund doar la itrebari, nu ma iau de voi. voua daca nu va convine raspunsul, spuneti ca se ia cineva de voi.eronat.dar daca nu aveti creier se intelege.

| HermioneLove a răspuns (pentru CRISS69TM):

Intr-adevar,ai dreptul sa raspunzi la ce intrebare vrei dar nu ai dreptul sa raspunzi la intrebari in bataie de joc cum ai facut tu! nu e prosta nici inconstienta! cum poti spune ca ea este din moment ce tu te bagi? nu inteleg de ce ar fi o intrebare prosteasca! serios? noi suntem? cine isi bate jocul de gusturile altora nu tu? te-ai luat de ambele si nu doar de noi si de altii si majoritatea utilizatorilor stiu ce fel de ''om'' sarac la minte! isterice? laughing)))) pic pe spate de ras de ce aud! chiar nu m-am isterizat deloc si nici Coco!
Oricum ea este cea mai buna prietena a mea si nu-ti permit sa-i vorbesti asa! tongue Las-o balta fraierule ca te faci de tot k a k a t u l!
Faptul ca-mi spui pe frecventa''00.0 nulitate''ti se pare un raspuns?
straight face eu am intrebat pe ce frecventa ii LaLa Radio? si tu? ce ai raspuns? ti se pare cumva ca as fii cerut o parere? am cerut un ajutor da'tuuuu? esti retardat din toate punctele de vedere! se pare ca nu te inveti minte! hai mai bine du-te la mamica sa sugi oleaca de laptic! pofta buna! kiss laughing)))
si tu nu ai creier!
si ca a stii te-am raportat! si o data ce si super Coco o sa fie utilizator senior o sa te raaportezeeee si ea! si crede-ma poti sa-ti faci si 10000000 de conturi ca nu-mi pasa!

| Demzz a răspuns (pentru CRISS69TM):

Fetele au dreptate! am vazut cum ai raspuns si la alte intrebari la ea si la altii si asa mi-am dat seama ce pramatie de om esti! baaaa cum iti permiti? dispari pentru totdeauna de pe acest site! spurcatule! du-te d r a c u de cretin imputit!
Saracu'de tine! te-au intimidat fetele cumva? laughing o vai saracu'de tine! ce ai de spus?

| HermioneLove a răspuns (pentru Demzz):

THX! kiss kiss esti scumpy rau!

| CRISS69TM a răspuns (pentru HermioneLove):

Voi doua aveti nevoie de ajutor de la doctor si psiholog. poti sa raportezi ce vrei eu spun adevarul parerea mea in modul cat mai decent posibil.

| HermioneLove a răspuns (pentru CRISS69TM):

Tu draga ai nevoie clar! te-am raportat iar curand nu vei mai exista pe acest site! adevarul naibii! tongue hai scuteste-ma de asa ceva!

| DeutssDee a răspuns:

Eu sunt vegetariana si nu mam imbolnavit deloc pana acum si am 14. E mai bine sa mananci fructe si legume zic eu dar sa nu excluzi carnea.eu am devenit vegetaria cand am auzit de la niste surse sigure ca salamul expirat pun cateva chimicale si il scot iar pe piata... iacccbig grin funda?

| cristians a răspuns:

Eu sunt printe putinii oameni vegetarieni, si iti spun o diferenta care am citit-o pe net ceva acum timp
1. Oameni carnivori(care mananca carne)se imbolnavesc mult mai repede decat cei vegetarieni
2. Oameni carnivori(care mananca carne)sunt mai obezi decat cei vegetarieni
3.Cei vegetarieni vor traii mai mult decat cei carnivori(care mananca carne)deoarece carnivori nu au calciu, glucide, icide, ficide, antiocide si multe altele

Răspuns utilizator avertizat
| Sebix21012 a răspuns (pentru denis988):

Exact! acelasi lucru trebuie sa se aplice si la carne!

| Sebix21012 a răspuns:

Hmm... nu crede tot ce citesti de pe internet...
Oamenii vegetarieni is mai slabi in forta, mai pasnici si mai rezistenti la boli.
Pe cand carnivorii au muschii mai bine dezvoltaiti, mai agresivi si mai vulnerabili la boli, dar antentie daca sunteti consumatori mari de carne trebuie sa depuneti efort mare pentru ca corpul sa poata arde grasimile acumulate si sa se dezvolte mai bine.
In mod normal este recomandat un consum echilibrat intre carne si legume.Si de asemenea sa faci multa miscare ca de exempu sa faci trasee montane.