| 0PopaPorno a întrebat:

Ce parere aveti despre vegetarieni?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa sunt ei oameni care nu mananca carne.

| luiza a răspuns:

Foarte buna!

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Foarte buna cred ca au o ambitie fff mare ca nu toata lumea poate sa manance doar vegetale

| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii big grin Mie unu mi se par inganfati laughing adica nujt.da de ce nu manank carne? unii sunt vegetareni in public da` in acasa mananca.de toate laughing nujt acum depinde de fiecare tongue Pa`pa kiss

| Ariia a răspuns:

sunt si ei oameni. am o prietena care este vegetariana si cand te uiti la ea nu imi dai seama ce preferinte culinare are. deci daca vrei sa devi bravo tie pentru curaj happy