| alexa1968 a întrebat:

Ce parere aveti de pastilele de slabit? care sunt bune? dati-mi niste exemple va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O parere destul de proasta, nu sunt sanatoase si risti sa ai probleme cu inima

| clau44 a răspuns:

Difera. Daca esti alergica la anumiti excipienti (anumite ingredinete) din pastila, atunci iti va face mai mul rau decat bine. Cel mai potrivit este un consult la un medic specialist in nutritie (nu cei din anumite centre, care vor sa-si promoveze propriile produse la preturi uriase, gen herbalife/wellnes, etc). Am citit pe un site ca poti deveni dependenta de produsele lor. Asa ca nu iti risca sanatatea.

| Dilaa98 a răspuns:

Nu sunt bune deloc!
Deseori oamenii se pacalesc singuri crezand ca pot slabi doar inghitind cateva tableme facute din cine mai stie ce chimicale.Acestea nu fac decat sa-ti distruga organismul, atat pastilele cat si ceaiurile.Chiar crezi ca niste pastile ce te vor face sa dai jos cateva kg de apa ajuta cu ceva? Ei bine nu. Daca vrei sa slabesti mananca sanatos si echilibrat si fa miscare zilnica. Daca stai degeaba si inghiti toate prostiile nu numai ca nu vei slabi, si vei realiza, mai tarziu, ca te-ai distrus singura. Sper sa nu crezi nicio reteta"minune", pentru ca acestea nu exista. Funda? happy

| alexandra13131718 a răspuns:

Nu sunt bune mai bine faci exercitii fizice

| alexa1968 explică:

Multumesc :*

| CraciunRoby1999 a răspuns:

Daca vrei sa slebesti cel mai sanatos mod este sa nu mai mananci saorma cu detoate doar mancaruri vegetale si sa faci sport

Răspuns utilizator avertizat
| alexa1968 explică (pentru TheMask):

Am glanda.nu mananc shaorma. tin regimul dukan de 5 luni

| alexa1968 explică (pentru alexa1968):

Si de aceea slabesc foarte greu sad

Răspuns utilizator avertizat
| alexa1968 explică (pentru TheMask):

Ok iti multumesc

Răspuns utilizator avertizat