| Secretkkk a întrebat:

Ce produs naturale as putea folosi impotriva punctelor negre? Nu am prea multe, dar totusi...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Cu acul ies cel mai bine care se pricepe te rezolva imediat, serios vorbesc!

| annda a răspuns:

Incearca o exfoliere cu faina de porumb sau o infuzie cu musetel si apoi le scoti cu ajutorul unor dischete demachiante.

| andreig a răspuns:

Te dai cu malai pe fata seara si iti pui cateva comprese cu ceai de musetel.

| RoxanaA_8239 a răspuns:

Cred ca ceaiul de musetel te-ar putea ajuta http://www.frunza-verde.ro/ceaiul-de-musetel mai multe aici despre ceaiul asta

| chanlee a răspuns:

Incearca sa foloseti faina de porumb... te speli cu apa pe fata si freci cu faina pentru exfoliere... fa asta in fiecare seara timp de o luna sa vezi ca da rezultate...