| Vlach a întrebat:

Ce se poate intampla daca am rupt din greseala o buba de varsat de pe fata? Credeam ca e un cos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Va ramane semn acolo, ca o mica adancitura!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Iti vor aparea mai multe in loc.

| Victoria18 a răspuns:

Nimic... Doar iti poate ramane semn... Depinde cat de mare a fost. Oricum, semnul se regenereaza in timp.

| udrescuf a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, daca ai putin noroc nu se va intampla nimic, dar daca ai un pic de ghinion iti va ramane o pata nu pentru mult timp.☺

| Mihai56t a răspuns:

Nimic.
Dar nu mai fa asta, pentru ca se va intinde pe toata fata. Du te la medicul de familie.
Multa sanatate!

| Vlach explică (pentru Mihai56t):

Am fost la spitalul de boli infectioase, acum iau tratament

| Mihai56t a răspuns (pentru Vlach):

Perfect.
Multa sanatate!