| madlarisa a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa nu mai am mainile si picioarele reci, amortite si transpirate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alexandraalis a răspuns:

Buna ziua.
Intrebarea pusa de tine mai exista in acest site, iata un link cu raspunsuri
http://www.TPU.ro/......a-nu-stiu/

| xgd a răspuns:

Hmm. si eu am aceeasi problema. tot timpul am mainile si picioarele reci.Bagate in pat si invelestete sau freacati mainile si picioarele ca sangele sa circule, eu nu am circulatia buna, de aceea am problema asta, dar nu e grav deloc.Am auzit ca vara trebuie sa bei lichide calde sa te racoresti si iarna lichide reci sa te incalzesti... Nu prea cred asta, beau un ceai cald sa ma incalzesc, fa si tu la fel.