| Mario1994 a întrebat:

Cei care sunt raraiti sau sasaiti, ati fost la logoped? Ati reusit? V-a ajutat asta mergand la logoped?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da am fost si am dat peste niste tampiti care asteaptau sute de euro ca sa se uite la mine desi eram asigurat, si am spus dumnezeu cu mila asta e

| Mario1994 explică (pentru RAY):

Ai reusit cu problema asta?

| RAY a răspuns (pentru Mario1994):

Nu adriana

| Mario1994 explică (pentru RAY):

Nu ai dat de logoped mai bun. Imi pare rau. Incearca sa gasesti un logoped batran care sa aiba rabdare, sa iti explice tot, sa faci sedinte cu logopedul acasa la el. Eu am fost la doamna logoped ca sa scap de sasaiala, dar a meritat efortul. Am reusit si in continuare fac sedinte cu doamna logoped, platesc 40 lei pe doua ore.

| RAY a răspuns (pentru Mario1994):

Multa sanatate

Răspuns utilizator avertizat