| problematica07 a întrebat:

Cine imi poate recomanda un sampon care curata scalpul si in acelasi timp sa il lase matasos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LanaDelRayFan a răspuns:

Eu folosesc Jonshon Baby laughing

| problematica07 explică (pentru LanaDelRayFan):

Este bun si pentru par des?

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Da! si eu il am la fel happy

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru problematica07):

Cum e parul tau acum? Este bun samponul recomandat de mine?

5 răspunsuri:
| razvyx a răspuns:

Nivea,head&shoulders,pantene proV

dar parerea mea ca Nivea e cel mai bun

| MadyMady23 a răspuns:

Eu folosesc GARNIER naturals cu aloe vera si e foarte bun