| Adam_Adela_1974 a întrebat:

Cine imi poate spune cum s-a simtit dupa o operatie de hernie de disc,la cat timp au disparut complet durerile si daca au existat recidive, din pacate eu in primele 2 luni m-am simitit bine si am ridicat ceva mai greu si au reinceput durerile pe nervul sciatic,sunt foarte speriata, am nevoie de exemple daca ma puteti ajuta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sebastian11x1 a răspuns:

Da unde ti-a fost mintea? sase luni nu trebuia sa ridici nimic, cel putin sase luni.mergi la medic, nu mai cere pareri aici? ai anteles?