| irinel171 a întrebat:

Buna TPU am mancat 5 zile cate 3 banane pe zi si peste 2 litri de apa vreau sa tin regimul cam 1 luna si jumatate cate kg credeti ca as slabi daca as manca asa in fiecare zi?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu am inteles daca cele trei banane au fost toata hrana ta pe acea zi sau au fost pe langa multe altele?!
Daca vrei sa slabesti si nu vrei sa faci foame, consuma cat mai multe alimente cu calorii negative. Pentru digerarea acestor alimente, organismul consuma mult mai multe calorii decat au ele insele. Si, in felul acesta slabesti cu cat mananci mai mult! Iata o lista cu aceste alimente, printre care si mult laudata varza:
http://www.slabire-sanatate.ro/articole/alimente_antigrasime.php

| irinel171 explică (pentru Elianna):

Da am mancat doar 3 banane pe zi+2l de apa

| irinel171 explică (pentru Elianna):

Da am mancat doar 3 banane pe zi si 2l de apa

| Elianna a răspuns (pentru irinel171):

Mda,cu cei 2 l de apa este OK. Cu bananele...nu am auzit sa slabesti!

4 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Mai mult te îngraşi că faci foametea.