| ChuPaChuPsPinK a întrebat:

Crema de galbenele este buna pentru cosuri?
funda( cel mai explicit raspuns) + vot(3)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| iulikka a răspuns:

Crema de galbenele daca o dai pe cosuri le usuca... functioneazatdar trebuie sa te dai o perioada mai lunga de timp si nu doar 2-3 zile.

| alexaalexandraa a răspuns:

Da, dar dai doar pe cos, il usuca. Este o crema mai grasa, iar pentru acnee nu sunt recomandate cremele grase. Dar dai doar pe cos, usor pe cos. Sa nu incerci zynerit, nu este bun. Ti-a zis cineva de el, am vazut. Incearca masca de argila, prima saptamana zilnic, apoi de 2 ori pe saptamana pana la vindecare. Ceai de musetel, te speli cu el, poti sa si bei. Mibazon ai incercat? Este un unguent de la farmacia veterinara, a ajutat multe persoane cu acnee. Mult noroc!

| Miuriel a răspuns:

Da,este buna, dar ca sa scapi cum trebuie de cosuru te sfatuiesc sa incerci solutia pentru. acnee: Zineryt. Este 35 de lei si o gasesti la farmacie.Aceasta solutie iti lasa tenul impecabil.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Crystynyk1 a răspuns:

Da,este buna, pentru ca USUCA...astaa e rolul ei...Te pup paa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello! Te sfatuiesc sa incerci sapunurile naturale special concepute pentru tratarea cosurilor. Gasesti pe www.efrumuseti.blogspot.com