| dedfgv a întrebat:

Crema de galbenele e buna pentru cosuri? A folosit cineva? Chiar da rezultate?

8 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Dacă ai tenul gras/mixt,crema de gălbenele nu te va ajuta prea mult, ea fiind grasă de asemenea. Ea doar grăbeşte puţin vindecarea petelor. Încearcă mai bine Zynerit, te va ajuta mult. Găseşti mai multe detalii aici:
http://acnee.info/zynerit-tratament-acnee-este-bun-pentru-tine/137
Baftă!

| HabarNuStiu a răspuns:

Crema de galbenele daca o dai pe cosuri le usuca...am incercat si eu...a functionat dar trebuie sa te dai o perioada mai lunga de timp si nu doar 2-3 zile.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Dacă ai o situaţie gravă, atunci nu te va ajuta prea mult. Crema de gălbenele dă mai degrabă dezultate în cazul coşurilor superficiale şi a cicatricilor rămase în urma acestora. Îţi recomand o cremă mai eficientă, cum ar fi Zynerit sau Brevoxyl.

| DarkShina5566 a răspuns:

Eu iti sugerez sa nu o folosesti, mie mai rau mi-a facut iar daca o aplici pe rani deschise ''iti sapa'' in piele, in carne.Nu e asa de buna.Mie mi s-a intamplat de mai multe ori si am renuntat la acest unguent.

| lavinia148 a răspuns:

Nu stiu nu am incercat dar cred ca da pentru ca se spune ca e buna la aproape toate (incearca)

| Predat0r a răspuns:

E mai buna aloe vera big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa e buna pentru cosuri, da rezultate aceptabile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca ti'l aduc pe tata, o sa iti faca o reclama de numai numa. Cum ca e buna pentru afte, cosuri, zgarieturi aia si aia cum si pentru aia. happy
Este buna, nimic de zis dar rezultate vizibile vezi cu zineryt care usuca cosurile, il gaseste la farmacie si costa 30 lei. Are doua doze care le combini si iese o substanta lichida care iti ajunge cam 6 luni.