| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac muschi fara sala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| viorel2c a răspuns:

Mananci spanac.

366 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te uiti la alti cum fac fiare si te faci u mare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu, ai putea sa faci exercitii prin casa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

100 de flotari odata? sau 10-20 pauza si tot asa? astept raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faii flotari miscare...cat mai multa fuga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand n-ai cum sa faci muschi pe care tii doresti fara sala n-ai cum sa lucrezi toti muschi iti trebuie cel putin o alimentatie buna sa poti sa te dezvolti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

. pai eu am 11 ani si am pernite bine vizibile.Primul lucru 10 abdomene si din ce in ce mai multe in 10 zile sa ajungi la 100 abdomene si apoi incearca 110 120 si tot asa pana la 150 nu exagerati...la muschi de pe mana mana faceti tractiune cate 10 pe zi si apoi cate 20.La muschi de pe picioare luati un bidon plin cu apa si faceti cate 50 de genoflectiuni pana la 100. Cu placere de sfatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am facut muschi prin inot si handball joc handball de 3 ani si cred ca e un sport foarte bun pentru dezvoltare mai ales pentru muschii mari la mana inotul ffaci muschi si la maini si la picioare in putin timp eu inot de 8 ori pe zi adica vreo 6 ore pentru ca sunt pasionat sper ca ti-am fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rotarile de brate imi folosesc la ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa ridici greutati cum ar vini apa in sticla de 2l

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mananca cat mai multa carne

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte usor faci muschi:
1)La picioare:mergi cu bicicleta 10 km la viteaza cea mai mare si greu de pedalat.
2)La mana:25 flotari pe zi
3)Abdomen:faci abdomene

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa fac muschi da sa ma si ingras?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faci muschi fara sala ii poti face in urmatorul fel sa alergi sa faci flotari abdomene tractiuni si cu multa munca o sa ai o masa musculara de indiviat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai sa o luam pe rand abdomene dimineata 5 minute cu tot cu opriri durata de 40 de secunda maxima 'oprirea' apoi luat o greutate de 5 - 6 kg si faceti daca sunteti incepator cate 50 de o mana si 50 de cealalta apoi tineti obiectul cu care faceti muschi in mana mana sa fie dreapta si ridici de jos in sus cel putin 50 si ci cealalta la fel apoi 20 30 de flotari si daca mai aveti chef mai faceti o data la fel si mancat consistent vitamine cat mai multe!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flotari abmomene alergat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci Laba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai.in fiecare zi sa tragi de fiare (daca ai) 30 min pe zi, faci o pauza de 10 min faci 15 tractiuni la bara si dupa 10 min faci si 10 flotari...cand vei termina o sa vezi ca iti tremura corpul... e ceva normal! si sa te vezi in 2 luni cum o sa fii!winking Incercat pe mine!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai prima data trebuie sa ai la indemana niste fiare care le poti ridica, sa mananci sanatos :carne, etc..., sa faci sport si dupa ce ti ss pare ca acele fiare sunt usoare pentru tine inseamna ca ai facut muschi si ca trebuie sa sa faci cu unele mai grele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum fac sex?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot face muschi fara sa merg la sala de fitnes?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flotari cu picioarele pe scaun cite 500-600 pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum
sa fac muschi fara sala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai nevoie de muschi ai nevoie de un corp sanatos, fa sport de dimineata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca fac muschi fara sala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai lapte cuou crud si dormi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci cum?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa niste flatari, alearga si mai multe concateaza ma la id-ul rionut83