| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac muschi fara sala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| viorel2c a răspuns:

Mananci spanac.

366 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci multa laba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci laba si ati cresc muschi cat a lu batista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 15 ani si vreau sa ma apuc sa ridic greutati. daca ridic cam 7-8 kg pot sa nu mai cresc in inaltime?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa laba si fa flotaari 200 zi 40 cenoflexiuni in iecare zi si vezi rezultatele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa faci flotari abdomene genoflectiuni sa ridici greutati si altele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu fac in fiecare noapte 100 abdomene 30 flotari si 50 exercitii pentru tricepsi care ard totodata grasimea de pe abdomen. Urmati asta 2 luni si se vad rezultate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar altceva in loc de bila flexibila nu merge?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prin efort fizic
poti sa faci muschi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vand wv caravelle t 4 full clima oglinzi geamuri electrice shirokou airbag abs an fabricatie 2001 inmatriculat inchidere centralizata.pret la fata locului sau schimb cu touran sau sharan 7 locuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te bagi la ridicat greutati, faci abdomene, genoflexiuni, tractiuni,.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 14 ani de la 11 ani trag de fiare de 3 ori pe zi si am pus masa musculara pe mine foarte usor, acum a ajuns sa fie o pasiune pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 14 ani de la 11 ani trag de fiare si am o masa musculara mare, intre timp a inceput sa fie o pasiune pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faci sport in toata ziua

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa fac muschi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mananci spanac alergi mult tragi de fiare acasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laba multawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu haltere 42 timp 24 minute

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pay eu am 14 ani si am facut sala 3 luni da sau ppus doar 2 3 cm in brat dar am continuat cu exerciti acasaa cu flotari si am mancat cel putin dimineata lactate la amiaza carne si seara niste oua fac 90 de flotari dimineata si seara si acum arat destul de bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci mult sport

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O portie de cartofi prajiti un hamburger si un suc acidulat asta-i teoria mea ia sa vezi ce burta faci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la sala!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dac vrei sa faci muschi fara sa mergi la sala at faci in fiecare seara inainte sa te culci urmatorul antrenament: facu 10-20 flotari si apoi fara sa iei pauza stai in pozitie de culcat pe burta cu pieptul la distanta de 5-10 cm de sol asa facu piept
pentru brate incerci sa faci cat mai multe flotari cu spatele si cu fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fwtete

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La varsta mea de 16 ani am ceva muschi pe mine si asta doar de la treaba de zi cu zi si flotari fac 40 dimineata si 40 seara sa vezi ce se pune pe tine de la flotari si genoflexiuniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu tot asa fac acasa dar cred ca daca mananc consistent o sa ma ingras bine gandesc? fac doar seara serii consistente cu greutati mai mari de 10kg pentru inceput si mananc putin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru a face muschi fara sala trebuie sa mananci unele alimente si sa tragi de fiarele pe care le ai sau daca nu ai trebuie sa faci si u niste flotari si tractiuni la bara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum faci muschi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa faci laba mereu si asa o sa fii ca minewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 11 ani si sunt din jud. braila.Am o masa musculara destul de buna.Am abdomen. Am muschi la mana. Si totusi nu merg la sala.Am facut acasa.Multe flotari.Ridicare de greutati.Mersul cu bicicleta.Alergatul