| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac muschi fara sala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| viorel2c a răspuns:

Mananci spanac.

366 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pt inceput incepe cu ceva usor cum ar fi 20 de flotari pe zi 10 minute de abdomene si 10 minute de jenoflexiuni si dupa ceva timp o sa se cunoasca dar trebuie sa si mananci la timp si nu dupa ora 6...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti du-te frate si trage de fiere si nu fuma nu bea mananca 7 mese pe zi carne oua lapte dulciuri si trage de fierewinking succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu practic intotul de la 6 ani si acum am 13 ani si am o masa musculara perfecta si 50 de flotar /zi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci flotari cu bataie de palme

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai faci multe exerciti in fiecare zi si o sa faci si muschi odata si odata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fai in fiecare zi cate flotari poti daca ai sub 16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu eu prea multe da iti dau un sfat cumparati PowerBall faci muschi la incheietura, la brat si iti intareste oasele bagate pe powerball.com si cumparati unul acum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te antrenezi, si maninci sanatos!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista carte cum sa faci si aia nu iti arata numai la sala sa fci exerciti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa mananci carne multa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A tuci daca nu vrei sa te duci la sala alerga 3 km pe zi si manca fructe mancaruri cu lapte, carne si mai ale legume.
Manca pe zi 3 mere apoi alergi si cand vi de la alerga bei apa dupa trei ore mai bine manca niste pere. Multumesc ca ai citit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu muncesti pana nu mai sti cum te cheama!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care are forta... zic. eu daca mai merge doua trei luni la sala mananca sanatos nu cipsuri si toate rahaturile poate sa aiba o musculatura de invidiat eu stiu din propria experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu tot aia ma intreb
intreb!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa fac muschi fara sa merg la sala sau fara gantere?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate sa ma antrenez cu fiare mari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu. Flotari, abdomene si ai putea sa iti cumperi niste gantere. Forteaza-ti limitele dar sa nu faci o obsesie din asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://ciulyandsteaua.do.am intrati nu are legatura cu muschii dar intrati:D:D:D: ...referitor la intrebare... daca vrei muschi la abdomen fa cate 30 de abdomene in fiecare seara, 30 de extensii pe spate(un fel de abdomene pe spate pentru cei care nu stiu) pentru maini cate flotari poti >>si tot pentru maini iei o greutate stai in picioare cu ea in maini si tot o ridici pana la piept si tot asa >>fa asta timp de o luna si ai sa vezi schimbarile nu exagera in primele zile daca nu poti sa nu faci 30 de alea ca faci febra si a doua zi nu mai pot face deloc fa cate 15;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte simplu faci vlotari ridici fiere grele sa boltari faci giloflectiuni si adomene in fiecare zi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Futii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 15 ani si de la varsta de 13 ani fac flotari cate 50 in fiecare seara si genoflexiuni cre 70 in fiecare seara. si la varsta asta mi-au iesit muschi in afara si doctoru imi recomanda ca e prea devreme sa se prinda muschi de carne dar mie imi placewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ridici greutati...si mananci mult spanaclaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si eu zic ca la varsta mea de 10 ani sunt cel mai puternic, asta datorandu-se flotarilor pe care le-am facut inca de cand eram in fasa.Numai bine! Prea multa prostie zace in Romania asta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa cum fac eu =rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Facind exerciti mereu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-as recomanda o laba sanatoasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu as spune...pai eu as spune programul meulaughing

Ce trebuie sa faci ca sa ai muschi de sa ii spargi pe toti chiar si pe un luptator de resling profesionist? Ca sa faci asa ceva trebuie sa respecti astea: 1. faceti antrenamente fara sala cu haltere... 2.Si in plus trebuie sa te fortezi ca sa ai muschi... 3.trebuie sa faceti de la 10 ani la 11, 12, 13,14,15,16,17,18,19,20 si chiar mai mult!
4. Daca ai intre 9 si 12 ani iti recomand sa faci urmatoarele EX : 5. Flotari 120 genoflexiuni 200 abdomene 1000
6. Daca nu ai ce ridica, ridicati si voi ceva mai greu. 7.Mancati fructe si legume. 8.Mancati bine. 9.Beti multa apa. 10. Puneti multa suferinta in asta!winking Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 13 ani si trag de fiare fac abdomene pe banca alerg afara cu greutati la picior fac cate 24 de flotari pe zi si cel mai important este ca trebuie sa mananci bine deoarece nu are de unde sa ti se puna muschi daca nu mananci. SuCeS.