| Miyana a întrebat:

Cum sa scap de cosurile de pe spate si piept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Foloseste baneocin!

Răspuns utilizator avertizat
| PeggyRock a răspuns:

Mergi la un dermatolog. Medicul te va examina, poate îți face și ceva analize și îți prescrie un tratament. Este de durată și trebuie respectat. Altfel nu ai cum să scapi.

| RegeleTauIonut a răspuns:

Nu te mai gandi la secsul opus ca de aia apar cosuri dovedit stintifico-psicologic