| summer00 a întrebat:

Cum pot sa scap de cosurile de pe spate si piept?

2 răspunsuri:
| dulce35 a răspuns:

Hey! ce zici sa folosesti izoterexin/isotrexin nu mai stiu exact varianta care e da e foarte bun eu am folosit-o si mi-a fost de mare ajutor, o folosesc cam de doua luni si nu mai am nici un cos pe spate sau pe umeri, si pieptlove struck mi-a fost de mare ajutor eu zic sa il folosesti linistita se gaseste la farmacie si e in jur de 35 de leibig grin dar merita bani!love struck succes! funda?big grin

| LucusaGabriElla a răspuns:

Pai, mergi la farmagie si iti dau ei o crema special pentru asta, sper ca te-am ajutat byee :*:* by GabriElla