| Aoxkajcjw a întrebat:

Daca am tulburari de personalitate ce sa fac? Gen imi schimb repede parerea despre ceva gen acum sufar ..stau ma gandesc nu mai sufar, dupa iar sufar..si reactionez foarte prost la nervi, fac chestii si dupa regret. Gen m-am desp de iubita mea si regret acum, dar am momente in care regret altele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Mergi la un psiholog.Te-ar ajuta foarte mult

| RAY a răspuns:

A iti schimba parerea nu inseamna asa ceva, esti doar imatur emotional atat

| Wr3nch a răspuns:

Mergi la un psiholog. Unul real, nu sfaturi magice pe internet, ca alea nu ajuta. Sigur gasesti unul decent daca cauti.

| Donsavas a răspuns:

Dacă ești la scoala, vezi ca aveti psiholog acolo. Multi tineri merg sa discute despre problemele lor de adolescenți.

| Aoxkajcjw explică (pentru Donsavas):

Crezi tu ca se poate vorbi cu ea fara sa dea din gura?

| Donsavas a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Dacă nu e in stare, sa meargă la psihiatru.

| Bizon95 a răspuns:

Astepti pana treci de adolescenta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate esti bipolar.

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vorbiți despre tulburări în termeni pe care nu ii stăpâniți. Nu asta e bipolaritate