| alinel0808 a întrebat:

De 4 zile numai slabesc un gram, de ce? In 2 luni de zile am slabit 11 kg alergat si regim, iar de 4 zile fac aceleasi lucruri si numai scad deloc! ce trebuie facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ionutand a răspuns:

Buna! nu mai slabesti din cauza ca probabil faci acelasi lucru in fiecare zi ca sa dai din greutatea corporala jos, eu te sfatuesc sa iti schimbi regimul de alimentatie si nu doar alerga mai fa si niste exercitii pentru slabit exemple: abdomene saritul coardei etc