| alinel0808 a întrebat:

In 2 luni aproape am slabit 8kg jumate, cu regim si alergat si de vreo saptamana jumate numai scad deloc, de ce?

2 răspunsuri:
| dragosh a răspuns:

Vezi ca ai slabit destul de mult in doua luni. Poate parea absurd dar slabirea asta rapida nu face decat sa iti afecteze organismul.De curiozitate, ce varsta, ce inaltime si ce greutate ai in momentul de fata?

| einsteinchen a răspuns:

Corpul tau "invata" noua greutate. Daca o mentii cat mai mult aici atunci nu te vei mai ingrasa inapoi. Succes!