| ErrorFound a întrebat:

De cateva zile nu-mi mai este foame.
Chiar daca nu mananc de dimineata si la pranz seara tot nu mi-e foame. Uneori nu mananc o zi intreaga si tot nu am senzatia ca mi-ar fi foame. Mai mananc cate putin uneori ca sa nu patesc ceva ca vad ca parca n-as avea nevoie de mancare. Este vreo problema? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MickeyMouse69 a răspuns:

Ia vitamina C si Magnezium forte pentru ca e posibil sa faci anemie de la care uneori sunt consecinte severe cum ar fi leucemia.happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E problemă că faci ciudă celor nu au descoperit setarea asta. happy

Știi povestea cu ăla care și-a învățat măgarul să nu mai mănânce? Problema a fost nu că a murit. Ci că a murit gata învățat. laughing

Cred că depinde și ce mănânci, când mănânci. Dacă mănânci ceva mai greu de digerat... alimentele respective stau mai mult în tine și normal că te simți sătul. Cred că poți să descoperi singur dacă e grav sau nu... În cel mai rău caz du-te la medicul de familie.

Deși, după mine, la medic nu se merge. Eventual, ești dus de altcineva. big grin

| ErrorFound explică (pentru anonim_4396):

N-auzi ca n-am mancat mai nimic de cateva zile? big grin
Doar cateva gustari.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ErrorFound):

Atunci e treabă serioasă. Treci la medicul de familie, dacă e cazul o să te trimită mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mergi la medic pentru niste analize, da trebuie sa fie o cauza!
http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t706727.html
Te pup!

| YoNuTzB98 a răspuns:

Mergi la medic nu sta asa!