| moustache a întrebat:

De ce cand dorm dupamiaza Mereu transpir? Nu neaparat ca e vara ca mereu transpir iarna, vara mereu? raspuns rapid ca mie somn sh trebuie sa plec dupa si nu vreau sa fiu transpirata!cryingPLZ vb serios!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Vara trebuie sa faci dus de mai multe ori pe zi.Nu trebuie sa te speli neaparat si pe cap de fiecare data.Este suficient o data la doua zile.Nu uita sa folosesti lady stick.

| moustache explică (pentru EmaS):

Am 11 ani!

| EmaS a răspuns (pentru moustache):

Multi inainte! Poti sa te speli in zonele sensibile unde transpiri mai abundent.

| MMihai a răspuns:

Să înțeleg că vrei să faci economie de apă călduță și nu vrei să faci duș?

| RazerAbyssus a răspuns:

Fa dus dupa ce te trezesti. Ii greu?

| Chaterinna a răspuns:

Cei care au probleme cu glandele sudoripare, transpira abundent in orice situatie, nu doar cand dorm. Poate temperatura camerei tale este prea ridicata? Oricum, eu fac dus dupa ce dorm, indiferent de anotimp sau de ora la care ma trezesc.

| moustache explică (pentru Chaterinna):

Chiar sh cand e frig in camera