| danielutzica a întrebat:

De ce pot sa am gustul amar in gura? M-am trezit de dimineata cu gustul asta, m-am spalat pe dinti de dimineata, dar degeaba. Toata ziua l-am avut. De la ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| eandopuncttk a răspuns:

Ficatelul e de vina, mai exact fierea.
ori bei, ori mananci multa prajeala, ori ai mancat mute seminte de dovleac sau floarea soarelui.

| danielutzica explică (pentru eandopuncttk):

Probabil e de la semintele de floarea soarelui ca sparg o punga mare in fiecare pentru ca-mi plac prea mult. merci de ajutor.

4 răspunsuri:
| mishuzuchan a răspuns:

Ai mancat u ceva care era prea dulce inainte sa te culci ^^

| DrunkenRat a răspuns:

Incearca sa mananci sanatos... stii tu, salate, fructe et caetera, dar pana isi revine organismul, ia dimineata un mar ca sa te scape de senzatia aia (pe care o cunosc si eu...).

| Alexandra22082000 a răspuns:

Daca ai mancat ceva inainte sa te culci.P.S ca sa scapi de acest gust mesteca putina menta sau o guma se fructe