| anonim_4396 a întrebat:

De vreo 4 zile ma dor sfarcurile destul de tare, nici nu ma gandesc sa le ating. Am 23 ani si nici nu vreau sa aud de doctor (odata era sa fiu ucis). Ce sa fac? Si care ar fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si eu era sa mor fiindca m-au tinut cu puroiul in mine. Pentru aia tot ma duc la ei. Nu se poate fara ei. Poate fi o cauza hormonala sau in urma unui tratament. Nimeni nu poate sti fara sa te consulte si analize.

| RobertMoon a răspuns (pentru Salontanul):

Mama bu suna bine. Daca nu imi trece intr-o saptamana ma duc n-am ce face la doctor.

| MonrealLuigi a răspuns:

Cu cat mai repede te duci la doctor, cu atat mai bine.