| mee2011 a întrebat:

Dimineata, cand ma trezesc si ma spal pe dinti, am un fel de mucoasa inchisa la culoare pe gat. Din cauza ei imi miroase gura foarte urat si trebuie neaparat sa ma spal bine pe dinti(nu ca m-ar deranja, dar imi e teama sa nu am ceva la stomac).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Se poate intampla sa ai si probleme stomatologice sau vreo infectie a cailor respiratorii!

| catalina_8997 a răspuns:

Cred ca ai o infectie la vreo masea nu te speria.

| RoDominikaNo a răspuns:

Nu vreau sa te speri, dar ai ceva la sotmac...Nu te speria nu este nimic grav, cu pastile iti va trece intr-o saptamana, curaj si du-te la medicu de familie.Stiu pe cineva care a avut asa ceva, nu este nimic grav.Mult noroc