| doareu_4921 a întrebat:

Am doar 16 ani si dimineata cand mă trezesc, mă trezesc aproape in fiecare zi cu durere de stomac si cu un gust neplăcut in gură, care persistă si pe ziua. Durerea de stomac nu trece doar dacă iau medicamente. Mă spăl pe dinti dar la fel. Oare din cauza stomacului? Dacă n-o sa mai am probleme cu stomacul probabil o sa treaca acest miros neplacut? cmultumesc.

5 răspunsuri:
| AndreeaLupan a răspuns:

Salut...Pai decit sa ai diferite idei in cap ce se intimpla cu tine, mai bine fa o vizita la medic si sunt sigura ca totul se va rezolva si va fi bine...si vei sti ce se intimpla.

Bafta. voi tine pumnii pentru tine ca totul sa fie ok. pupic

| Bubu a răspuns:

Sigur ai probleme cu fierea, cunosc pers la fel cu tine sh au luat un tratament. du-te la doctorwinking

| alice_5598 a răspuns:

Du-te la doctor pentru ca sigur este ceva in neregula.Si da, daca rezolvi problema, cel mai probabil va trece mirosul neplacut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de gust ai în gură?

| XmerlinX a răspuns:

nurofen sau ceva de calmamnt