| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema cu gura, eu ma spal in fiecare zi pe dinti. Dimineata si seara dar cam pe la 3 noaptea imi miroase respiratia urat...
E ceva de la stomac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreea174738 a răspuns:

Este posibil, ai cumva gastitra? Încearcă sa mergi la farmacie și ia ceva pentru respirație urât mirositoare, o sa te întrebe farmacista mai multe și o să îți dea ceva potrivit. Sper ca am fost de ajutor cât de cât ☺️

| MariannN20 a răspuns (pentru Andreea174738):

Ai fost de ajutor stai linistita, am vazut simptomele si nu am gastitra... oricum multumesc frumos

1 răspuns: