| Elamois a întrebat:

Dupa cati ani de fumat poți da in cancer pulmonar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Poti sa dai in cancer si dupa prima tigara, sau altii fumeaza 100 de ani din aia 120 pe care ii traisec si nu fac cancer niciodata. Nu asa functioneaza corpul uman si cancerul, nu are numere fixe.

| UzOm a răspuns:

N ani

| Elamois explică (pentru UzOm):

Adica? De exemplu... 4-5 ani sunt putini, nu?