| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce am ajuns de afara, au inceput sa ma manance ochii tare, si mi-am pus repede picaturi betabioptal si am luat un peritol, si acum nu ma mai mananca asa tare, dar s-au inrosit pleoapele.
Ideea e ca nu e prima data cand mi se intampla asta, de obicei a doua zi dimineata ma trezesc cu ochi umflai din care-mi curge puroi, ce credeti ca ar putea fi, alergie, conjunctivita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| wsernameinvalid a răspuns:

Oricât de grav sau infim ar fi cazul tău, părerile sunt împărţite şi nu o să şti cu siguranţă cine are răspunsul definitoriu. Ca urmare, îţi recomand să te duci de îndată la medicul tău de familie să te consulte.