| Danyellaa a întrebat:

E adevarat ca atunci cand esti foarte excitata vaginul se mai largeste un pic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da.
Se relaxeaza, nu se largeste.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este adevărat : atunci când eşti exitată tare, vaginul se lubrefiază şi este mai "elastic" ( forţat spus, se mai "lărgeşte" puţin ).

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns (pentru bursuc001):

Mai pe înțelesul tuturor :
Se mulează pe penis...

| h3r a răspuns:

Lărgit e prea mult spus, prost exprimat.

| Oana92 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de structura ta osoasa. raspunsul este inevitabil DA. uneori chiar mai mult si asta tine de nivelul de excitare. zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Se relaxeaza, nu se largeste vaginul.
Te pup!

| beautifullie a răspuns:

Da

| SladeWilson a răspuns:

Da. Si te si umezesti in aceea zona si penetrarea se poate mai usor.

| Anastasia18 a răspuns:

Daaaaaaa.