| Awkesna a întrebat:

E adevarat daca fac spagatu mi se largeste vaginul? :-( astept raspunsuri
F.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nicidecum.

| mgtow a răspuns:

E spargat si nu ti se largeste deloc.

| Biencush a răspuns:

Daca esti virgina, te poti dezvirgina din cauza miscarilor ample, sau dimpotriva ii poti mari elasticitatea himenului.Despre largirea vaginului nu am auzit; daca nu se largeste dupa o nastere, de exemplu...

| Ciprian a răspuns:

Nu, nu este adevarat.

| yanis a răspuns:

laughing se face o gaura neagraaaa si se aude ecooooooouuuuuuuuuuuu

| teodor10 a răspuns:

Eu stiu ...masoara-i diametrul inainte si dupawinking

| Papusik a răspuns:

Nu, nu e adevarat. laughing

| detty24 a răspuns:

Vaginul tau nu are cum sa se largeasca de la asa ceva stai linistita...

| cosmin75_1643 a răspuns:

Se lărgeşte şi se crapă vaginul.