| Anonim00001 a întrebat:

Fetelor, se slabeste cand aveti problemele alea care vin odata pe luna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doctoressa a răspuns:

Da, se slabeste. Daca observi o stagnare pe cantar, aceasta este din cauza retentiei de apa, care, insa, se remite odata cu trecerea menstruatiei. http://www.i-medic.ro/sanatate-feminina/menstruatia

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu slabesti, ce legatura are menstruatia cu asta?

| Barbiiiedoll a răspuns:

NUU!
Atunci se elimna nu stiu ce din organism.un fel de gunoaie ceva
asta a zis profa de bio!happy

| Anonim00001 explică (pentru Barbiiiedoll):

Adica nu slabesti deloc? sad

| suntserios a răspuns (pentru Barbiiiedoll):

Gunoaie? pe bune?

| Barbiiiedoll a răspuns:

Funda?batting eyelashes