| anonim_4396 a întrebat:

Funda! daca am o capusa sub piele si nu imi dau seama ca o am si o las acolo, ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Apar stari de voma, dureri de cap si netratata la timp intepatura poti sa paralizezi.

Răspuns utilizator avertizat
| Iuliananico a răspuns:

Chiar daca nu iti dai seama ca o ai trebuie sa faci ceva in privinta asta. E foarte grav sa ai o capusa ( din cate am inteles ). Uite sfatul meu este sa o anunti pe mama ta sau rude ceva si sa ii spui problema iar acestia iti spun sigur ca vor sti ce sa faca.:*

| Elena_Alexandra_1974 a răspuns:

Vei muri! Daca nu te duci la doctor

| lollyloll a răspuns (pentru Elena_Alexandra_1974):

Vei muri! faci boala lyme si mori

| lollyloll a răspuns:

Pai ia sa vede...big grin...in cel mai rau caz poti face boala LYME