| DodoDodo03 a întrebat:

Eu astazi mi-am pus aparat dentar MOBIL si vreau sa va intreb daca pot manca cipsuri si imi spuneti va rog, DACA PUTETI, ALTE alimente pe care le pot manca cat timp PORT APARATUL, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Iloveunicorns5768 a răspuns:

Poți manca orice alimente dorești, important este sa îți dai mereu aparatul jos înainte sa mananci, deoarece mâncarea se va prinde de el. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| DodoDodo03 explică (pentru Iloveunicorns5768):

Mersi! Lasa ca dau funda, nu-s zgarcit! laughing Nu mai ca intarzi si eu laughing

1 răspuns: