| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am mers la sala, si la un moment dat, facand exercitiile am simtit o durere in partea stanga a abdomenului.Nu i-am dat importanta durerii si am continuat.Azi dimineata cand m-am ridicat din pat am simtit iar durerea.Ce poate fi? Nu ma doare mereu, cand tusesc simt acolo ceva care ma apasa.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SaveTheNature a răspuns:

Am patit si eu exact acelasi lucru, doar ca la mine e in partea dreapta. E o durere infundata. Doare doar cand faci o miscarer brusca.

1 răspuns:
| WR104 a răspuns:

Poate fi o intindere sau chiar o mica ruptura musculara, in 2-4 zile cel mai probabil o sa dispara.
Numai bine!