| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU..de 2 saptamani m-am dat peste cap.Ma culc fortat,abia adorm,ma trezesc aiurea cu dureri de cap sau fara chef de nimic,mananc putin,sunt obosita mereu, sunt suparata si nervoasa mereu,vorbesc aiurea,cu sila, nu ma simt in stare de nimic. Tin sa precizez ca am examenele anul acesta si pe langa asta m-am certat cu cineva drag mie si nu mai vorbim si nimic nu mai merge cum vreau eu...plus ca a mai intarziat si 2 saptamani ciclul, dar acum sunt ok.Ce sa fac sa ies din starea aceasta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Probabil ca ai o perioada mai grea a vietii tale, dar gandeste pozitiv si axeaza-te pe problemele mai importante, adica pe examene, iti urez bafta, papa.

| loredanaFS a răspuns:

Cel mai probabil este pe baza de strez, chiar daca nu iti dai seama de asta. Uite aici un articol care te-ar putea ajuta http://fetelestiu.ro/......-de-stres/

| automobile a răspuns:

Ai nevoie de odihna...incearca sa reduci din activitati

| xGeorge a răspuns:

Posibil ca te-a deocheat cineva, dar exista leac.Te duci la o femeie batrana de 60...80 ani si te descanta

| kaBooMx a răspuns (pentru xGeorge):

P**a mea de deocheare, astea-s prostii.

| xGeorge a răspuns (pentru kaBooMx):

Prostie e mata ba boule

| kaBooMx a răspuns (pentru xGeorge):

HAHAHA, esti genul de fraier care insulta pe toti si injura orice daca nu-i convine ceva.