| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey cum sa va spun lui vara mea ia crescut deasupra caninului inca un dinte si o deranjeaza se poate scoate sau asa va ramane are 15 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
16 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Medicul stomatolog stie cel mai bine ce sa faca, oare de ce nu apelati voi la cine trebuie?

| ombladon a răspuns:

Ala era fratele tau ma si erati gemeni, ai uitat?

| ombladon a răspuns:

Da,si tu ori esti analfabet, ori ai chef de glume...

| ombladon a răspuns:

Mda,nu o sa ma enervez, stai calm laughing

| ombladon a răspuns:

Esti un ciudat laughing

| RoseOfTheFire explică:

Si tu imi amintesti de cel mai prost om de pe pamant care nu stie sa dea un raspuns concret daca nu sti stai in banca ta

| RoseOfTheFire explică:

Nu am de ce sa continui discutia asta cu tine se vede ca nu am cu cine sa ma inteleg nu am nimic de impartit cu tine frate oricum esti interzis stau si ma intreb unde le-a fost mintea parintilor tai atunci cand te-au conceput...

| RoseOfTheFire explică:

Se vede cat esti de ''destept'' nu ti-ai dat seama unde m-am referit iti dau sfat mai du-te pe la scoala si lasa net-ul. Numai bine!

| RoseOfTheFire explică:

Si tu ce esti ma?

| RoseOfTheFire explică:

In visele talewinking

| RoseOfTheFire explică:

Eu nu cred ca realizezi ce zici dar in fine nu stau la discutii cu tine asta ar insemna sa ma cobor la nivelul tau si inca ceva cat castiga mama ta pe noapte sa iti plateasca tie net-ul?

| RoseOfTheFire explică:

Gresit eu nu ascult manele ca tine deci nu ma baga in aceeasi oala cu tine si apropo asa esti si in realitate sau doar pe net bine pe net suntem toti mari si tari dar cand e vorba sa fim face to face numai zici nimicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După părerea mea verişoarei tale îi trebuie aparat dentar!

| TiffanyღBJ a răspuns:

Sa mearga la medic si o sa i se explice ce este de facut. Poate caninul este de lapte si trebuie scos si apoi dintele celalalt va fi adus pe arcada cu ajutorul unui aparat dentar. Sau daca nu este asa, va fi scos dintele ala care a aparut "in plus". Oricum, nu va ramane asa.

| vLd94 a răspuns:

Mai bine a-i pune mana pe o carte de limba romana inainte dea formula o intrebare happy

| RoseOfTheFire explică (pentru vLd94):

Mai bine ti-ai vedea de treaba ta happy