| LegendaryXxX a întrebat:

Hey! Saptamana asta m-am hotarat sa incep dieta cu supa de varza si vreau sa ma tin de ea minim doua saptamani. In data de 31 august plec in grecia si nu stiu cum as putea sa o tin si acolo. Intrebarea e ce as putea face ca sa slabesc in timp ce sunt plecata fiindca nu am cum in timpul scolii si mi-as dpri pana atunci. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

In Grecia nu exista supa de varza, sau nu se poate face? Ma indoiesc laughing

| RAY a răspuns:

Vei slabi in prima faza, vei urina des, metabolismul se va reduce, vei fi infometata non stop, apoi vei pune dublu, adopta o dieta inteligenta http://ray25tm.blogspot.ro/2015/08/cum-sa-pierdeti-in-greutate-fara-va.html

| pilaf a răspuns (pentru RAY):

Foarte bun articolul.

| RAY a răspuns (pentru pilaf):

Multumesc mult, impreuna putem sa ne ajutam, tocmai ce am venit din piata mi-am cumparat legume low carb, sfatuiesc pe oricine sa nu renunte la carbohidtrati ca previne constipatia, recomand si caiul verde, Legume sărace în carbohidraţi:
:: Broccoli
:: Conopidă
:: Spanac
:: Nap
:: Varză de Bruxelles
:: Varză
:: Sfeclă
:: Salată verde
:: Castravete
:: Ţelină