| AliinaSomerhalder a întrebat:

A tinut cineva dieta de o saptamana cu supa de varza? Aceea cu : in prima zi supa de varza + fructe, a doua zi supa de varza + legume, a treia zi supa de varza + carne de pui etc... A tinut-o cineva? A dat rezultate? Vreau sa ma apuc de ea luni si nu stiu daca va da rezultate. Deci va rog sa-mi spuneti. P.S.: Stiu ca nu e cea mai indicata si nici cea mai sanatoasa dar vreau sa slabesc rapid asa ca va rog sa-mi spuneti doar daca ati tinut-o si daca a dat rezultate happy Multumesc

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Am auzit ca e destul de buna asa ca eu te sfatuiesc sa o incerciwinking
Bafta happy

| Foxyyyy a răspuns:

Nu e bine sa ti dieta, pentru ca dupa ce o termini o sa-ti reiei vechiul mod de a manca. Cel mai bine e sa-ti schimbi modul de viata mancand mai sanatos, plus ca nu e bine sa slabesti rapid.